zaterdag 4 oktober 2014

World Card Making Day

Het is jullie vast niet ontgaan dat het vandaag world card making day is, en dat onze hobby in de spotlights staat. Gisteren heb ik voor het eerst een worksop bij mij thuis gehouden, we zijn met de punchboard aan de gang gegaan, en we hebben een file folder card gemaakt of een kaart in een pocket. Dat was de keuze. 
Hieronder zie je de file folder kaarten die gisteren door de deelnemers gemaakt zijn. Er zijn er bij die nog nooit kaarten gemaakt hebben! Is het niet fantastisch om dit dan te zien? 


De bruine file folder kaarten hieronder zijn van mijzelf en hebben als voorbeeld gedienst. De rose kaart met het uiltjes is gemaakt door een deelnemer. De ander card in a pocket is ook van mij, als voorbeeld. 

Een impressie van hoe druk iedereen bezig was. 
En wat een creatieve rommel ligt er overal :-)))
Hieronder vindt je de kadootjes die ik voor iedereen had gemaakt, als dank voor het komen met wat lekker erin. 
Ik moet zeggen dat ik vandaag in blogland veel mooie dingen ben tegen gekomen, wat is het toch geweldig om al die kaarten van iedereen te zien. Wat hebben we toch een geweldige hobby!. 



19 opmerkingen:

Marfien zei

Ziet er heel gezellig uit allemaal en wat een gave kaartjes zijn er gemaakt (en zo verschillend) Leuk!

Ellen H. zei

wat een toffe werkjes!!! Love them!

Miranda V zei

Heerlijk he, die overload aan kaarten op blogs vandaag. Bij jou ook heel veel moois te zien. Leuk dat je workshops geeft. Het onderste model ben ik momenteel ook helemaal verliefd op en de file folder staat nog steeds op mijn to do. Ik heb een punchboard, maar ik heb hem nog steeds niet gebruikt...

Irene zei

Ziet er echt fantastisch uit Ingrid, leuk dat het zo'n succes was!!

xx Irene

Creatieve handgemaakte kaarten zei

Ziet er allemaal erg mooi uit!

Groetjes Ida

Nelleke zei

Leuk ene gezellig om een workshop te houden. Mooie kaarten ook en fijn dat je er met een goed gevoel op kunt terugkijken.Groetjes, Nelleke

Unknown zei

Hoi Ingrid, wat een leuke kaartjes weer. Fijn dat je eerste workshop zo goed is gegaan. Groetjes van de overbuurvrouw.

Claudia's kaartjes zei

Hoi,

Wat leuk een workshop. Ziet er best gezellig uit. De kaartjes en kadootjes zijn dan ook supermooi.

grtjs
Claudia

Anoniem zei

Wat gezellig dat je een workshop hebt gedaan Ingrid! Het ziet er allemaal heel mooi uit, heerlijk
dat het een heel geslaagde workshop is geweest! Enja de rommel is allemaal droge waar en ook zo weer weg!
Fijne zondag en liefs Gerie

Paulien zei

Wat n geweldige kaarten zeg!! Dat modelletje moet ik even onthouden, superleuk!

!neke zei

Ziet er top uit, zal heel gezellig geweest zijn !
Mooie resultaten ook en jouw voorbeeldkaarten zijn top !
Fijne zondag, !neke

Diny zei

Wat super leuk Ingrid,......en het ziet er ontzettend gezellig uit allemaal!
PRACHTIG gedaan!

Groetjes en een fijne zondag nog he,
Diny

Marjan zei

Leuke dingen had je gemaakt als welkomstcadeautje! En wat hebben ze een mooie kaartjes gemaakt, voor degenen die nog nooit kaartjes maakten zal een wereld open gegaan zijn, denk ik zo.

Rosina zei

Het ziet er heel gezellig uit op je eerste workshop Ingrid...prachtige file folding kaartjes hebben de dames gemaakt...


groetjes Rosina

Renate zei

Hey, wat stoer van je om zelf een workshop te gaan geven. Zo te zien is het volle bak, en wat een ijverige handjes. De creaties mogen er dan ook wel zijn hoor. Ziet er super uit.

-xies- Renate.

Unknown zei

Goed bezig geweest jullie! Ziet er geweldig leuk uit allemaal, heel verschillend en kleurrijk! Groetjes, Ira
Ira’s Crea Corner

Ans Gilbert zei

Lekker om zo creatief bezig te zijn, ze hebben prachtige kaarten gemaakt, jouw bedankjes zijn ook super,
liefs Ans

GerJanne zei

Hoi Ingrid, wat leuk dat je en workshop hebt gehouden bij je thuis! En leuk idee om zo'n kaart te maken met het punchboard.
Ziet er echt top uit. Ook de tafel met de dames eromheen ziet er heel gezellig uit! En je kleine bedankjes: gaaf!!
Dat ga je vast vaker organiseren!
Onze hobby is inderdaad super!!
Groetjes,
GerJanne

Ellen zei

Wat leuk zeg, dat je zelf een workshop hebt gegeven in het kader van WCMD! De resultaten zien er geweldig uit. Zo te zien is er door iedereen hard gewerkt. En ja, we hebben zeker een leuke hobby :)
Fijne avond, Ellen